Barcelona – Bayern Munich, formacionet e mundshme

Barcelona – Bayern Munich, formacionet e mundshme

Sonte do të luhet çerekfinalja tjetër e Ligës së Kampionëve, ndërmjet Barcelonës dhe Bayern Munich.

Barcelona dhe Bayern Munich do të luftojnë për një vend në gjysmëfinale, përcjellë KosovaPress.

Formacionet e mundshme për këtë ndeshje:


Barcelona: ter Stegen; Semedo, Pique, Lenglet, Alba; Roberto, Vidal, Busquets, de Jong; Messi, Suarez

Bayern: Neuer; Kimmich, Boateng, Alaba, Davies; Thiago, Goretzka; Coman, Muller, Gnabry; Leëandowski

Barcelona dhe Bayern Munich u ndeshën për herë të fundit në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve në sezonin 2014/15, me katalanasit që u kualifikuan tutje.

Fituesi i kësaj ndeshje do të ndeshet me fituesin e ndeshjes Manchester City – Lyon./KosovaPress/

Lexo edhe

Video