Barca dhe Bayerni ecin tutje, Napoli e Chelsea eliminohen

Barca dhe Bayerni ecin tutje, Napoli e Chelsea eliminohen

Barcelona dhe Bayern Munich kanë vazhduar për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Katalunasit mposhtën Naplin me rezultat 3 me 1, kurse Bavarezet mposhten Chelsean me rezultat 4 me 1.

Lexo edhe

Video

error: