Barazon Zvicra, shënon Embolo – video

Barazon Zvicra, shënon Embolo – video

Tanimë është barazuar rezultati në ndeshjen mes Serbisë dhe Kombëtares së Zvicrës, ku kjo e fundit ka gjetur golin e barazimit.

Zvicra ka arritur ta barazojë rezultatin në 2:2 në ndeshjen kundër Serbisë, përmes golit të Breel Embolo, raporton KosovaPress.


Embolo shënon në minutën e 44’ për 2:2.

Golin e gjeni më poshtë.

(19) All goals replay on Twitter: “SERBIA 🇷🇸 2-2 🇨🇭 SWITZERLAND ⚽ 44′ Breel Embolo 🇨🇭 #FIFAWorldCup https://t.co/WsU8WrF8tY” / Twitter

Lexo edhe

Video