Barazohet rezultati në ndeshjen R. Sociedad – Barcelona – video

Barazohet rezultati në ndeshjen R. Sociedad – Barcelona – video

Është barazuar rezultati në ndeshjen e Superkupës së Spanjës që po zhvillohet ndërmjet Real Sociedadit dhe Barcelonës.

Fillimisht Barcelona kaloi në avantazh me golin e Frankie De Jong por shifrat i barazoi Oyarzabai në minutën e 51’ nga pika e bardhë e penalltisë, përcjell KosovaPress.


Goli:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: