Barazohet rezultati ndërmjet Chelseat dhe Tottenhamit

Barazohet rezultati ndërmjet Chelseat dhe Tottenhamit

Është shënuar edhe goli i dytë në ndeshjen derbi ndërmjet Chelseat dhe Tottenhamit në stadiumin “Stamford Bridge”.

Është skuadra e Antonio Contes ajo e cila ka rikthyer barazpeshën në rezultat, transmeton KosovaPress.


Goli u realizua në minutën e 68’ dhe realizues ishte Hojbjerg.

Lexo edhe

Video