Barazohet rezultati mes Zvicrës e Serbisë – video

Barazohet rezultati mes Zvicrës e Serbisë – video

Tanimë është shënuar edhe goli i dytë i ndeshjes mes Kombëtares së Zvicrës dhe asaj të Serbisë.

Serbia e ka barazuar rezultatin në 1:1 në ndeshjen kundër Zvicrës, përmes golit të Aleksandar Mitrovic, raporton KosovaPress.


Mitrovic shënon në minutën e 26’ për 1:1.

Golin e gjeni më poshtë.

(19) All goals replay on Twitter: “SERBIA 🇷🇸 1-1 🇨🇭 SWITZERLAND ⚽ 26′ Aleksandar Mitrović 🇷🇸 #FIFAWorldCup https://t.co/Vo9IESXCHM” / Twitter

Lexo edhe

Video