Barazohet rezultati mes United dhe Southamptonit

Barazohet rezultati mes United dhe Southamptonit

Është barazuar rezultati në stadiumin “Old Trafford”, ku mysafirët kanë shënuar golin e parë të ndeshjes.

Skuadra e Southamptonit është rikthyer në ndeshjen kundër Manchester United, ku ka barazuar rezultatin në 1:1, përcjell KosovaPress.

Golin e barazimit për Southamptonin e shënoi sulmuesi Che Adams në minutën e 48’ të ndeshjes, pas një asistimi të Elyounoussit.


Rezultati momental i ndeshjes është 1:1.

Golin e Adams e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video