Ballkanin kundër Sivasspor mund ta ndiqni LIVE këtu

Ballkanin kundër Sivasspor mund ta ndiqni LIVE këtu

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e ndeshjes mes skuadrës së Sivassporit dhe kampionit të Kosovës, Ballkanit.

Përballja e sotme mes këtyre dy skuadrave është e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Konferencës, raporton KosovaPress.


Kampioni i Kosovës ka një pikë në Grupin G pas dy ndeshjeve, duke u renditur kështu në vendin e tretë prapa Slavia Pragës dhe Sivassporit që kanë nga katër pikë.

Ndërkaq, ndeshjen LIVE mund ta ndiqni në linkun poshtë.

Sivasspor vs KF Ballkani Live – UEFA Europa League – 2022-10-06 (golato.tv)

Lexo edhe

Video