Ballkani-Shkupi, nis pjesa e dytë

Ballkani-Shkupi, nis pjesa e dytë

Ka nisur në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë pjesa e dytë e ndeshjes së play off it të Ligës së Konferencës ndërmjet Ballkanit dhe Shkupit.


Pas 45 minutave, rezultati është i pandryshuar, 0-0 edhe pse pati një dominim të lojës nga kampioni i Kosovës në futboll, përcjellë KosovaPress.

Ballkani me një rezultat të tillë do të kualifikohej në fazën e grupeve pasi ka triumfuar në ndeshjen e parë me rezultat 2-1.

Lexo edhe

Video