Ballkani prezanton dy transferimet e para

Ballkani prezanton dy transferimet e para

Skuadra e Ballkanit ka filluar punën për edicionin e ri.

Klubi nga Suhareka ka prezantuar dy transferimet e para, shkruan KosovaPress.


Bëhet fjalë për gardianin, Kenan Haxhihamzën dhe sulmuesin Mevlan Zeka, të cilët kanë nënshkruar kontratë për tre vite me skuadrën e Ismet Munishit.

Mevlan Zeka ishte pjesë e KF Feronikelit, ndërsa Kenan Haxhihamza së fundmi ishte pjesë e SC Gjilanit./KosovaPress/

Lexo edhe

Video