Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Bajqinovci merr mbështetje nga banorët e fshatit Sekiraç

Bajqinovci merr mbështetje nga banorët e fshatit Sekiraç

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka vazhduar ditën e fundit të fushatës, takimet me qytetarë të Llapit.

Përmes një statusi në Facebook, Bajqinovci ka bërë të ditur se së bashku me kryetarin Shpejtim Bulliqi ka takuar banorët e fshatit Sekiraç.

Ky është statusi i tij i plotë:


Sonte në lagjen Sekiraç tē Podujevês së bashku me kryetarin e komunës së Podujevës Shpejtim Bulliqi, bashkëbiseduam me banorët e Sekiraçes.

Krejt dhe Drejt me Albinin

#mefailbajqinovci70

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: