Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Bajqinovci flet rreth djegies së veturës së tij: Dola para se të merrte flakë

Bajqinovci flet rreth djegies së veturës së tij: Dola para se të merrte flakë

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje Mefail Bajqinovci ka folur rreth djegies së veturës së tij sonte në lagjen “Arbëria” në Prishtinë.

Ai në një postim në Facebook ka shkruar se ishte brenda veturës kur kjo e fundit mori flakë.


Bajqinovci falënderon zjarrfikësit për ndërhyrjen e shpejtë për shuarjen e zjarrit.

Postimi i plotë:

Sonte rreth orës 18:30 më është djegur vetura dhe kjo ka ndodhur menjëherë pas ndezjes, për fat të mirë para se të merr flakë automjeti, kam arritur të dal. I falënderoj policinë dhe zjarrfikësit për ndërhyrjen.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: