Bad News Eagle triumfojnë ndaj Eternal Fire

Bad News Eagle triumfojnë ndaj Eternal Fire

Ekipi shqiptar Bad News Eagles po vazhdon me paraqitje fantastike në garat ku po merr pjesë dhe këtë po e bënë edhe në kampionatin Majori në CS:GO.


Ata triumfuan ndaj ekipit turk Eternal Fire me rezultat 16-14, në ndeshjen e tyre të parë të turneut kualifikues i cili po mbahet në Malta.

Për t’u kualifikuar në Majorin e madh i cili do të mbahet në qytetin Rio de Janeiro të Brazilit, “Bad News Egle” do t’I zhvillojnë edhe dy ndeshje, përcjellë KosovaPress.

Lexo edhe

Video