Babai i Messit tregon nëse po kompletohet transferimi te PSG

Babai i Messit tregon nëse po kompletohet transferimi te PSG

Lionel Messi tashme mund të konsiderohet si lojtari më i ri i Paris-Saint-Germain.

Së fundit rreth kësaj çështje ka folur babai i tij i cili edhe e ka konfirmuar se ylli argjentinas do të zyrtarizohet sot si lojtari më i ri i klubit francez.


“Po, Leo do të nënshkruajë sot me Paris – Saint-Germain.”, ka thënë shkurtimisht ai për “La Sexta”.

Kampi i Messit është duke punuar direkt me PSG-në për të planifikuar konferencën për shtyp dhe njoftimin zyrtar të mërkurën

Lexo edhe

Video