Babai i ish-partnerit të Princeshës Diana trondit me rrëfimin e tij

Babai i ish-partnerit të Princeshës Diana trondit me rrëfimin e tij

Pas 25 viteve nga vdekja tragjike e Princeshës Diana, së bashku me partnerin e saj të atëhershëm Dodi Al Fayed, babai i tij pretendon se arsyeja e vërtetë e vdekjes së të dyve është se ata u vranë sepse ajo priste fëmijën e tij.


Sipas babait të Al Fayed, Mohamed Al Fayed, shërbimet e inteligjencës amerikane përdorën satelitët për të dëgjuar bisedat midis Diana-s dhe Dodit dhe audio nga të cilat zbuluan se ajo ishte në pritje të fëmijës së tij.

“E vërteta do të dalë një ditë. Provat do të tregojnë se ajo kishte një fëmijë nga djali im. Besoj se Diana dhe Dodi u vranë sepse ajo priste një fëmijë me një mysliman”.

Video