Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Avdullah Hoti nuk voton për presidentin e ri

Avdullah Hoti nuk voton për presidentin e ri

Ka filluar votimi për presidentin e ri ku në garë janë Vjosa Osmani e Nasuf Bejta.

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti nuk ka votuar.


Ai ka qëndruar në karrige dhe nuk ka dalë që ta hedh votën e tij në kutin e votimit.

Sikurse Hoti veproi edhe deputeti tjetër i LDK-së, Driton Selmanaj. Madje tek kutia e votimit nuk shkoi as Agim Veliu.

Lexo edhe

Video

2 Comments

Komentet janë të mbyllura.

error: