Avdijaj falënderon aktivistët: Mirënjohës për punën dhe kontributin e dhënë

Avdijaj falënderon aktivistët: Mirënjohës për punën dhe kontributin e dhënë

Kandidati i LVV-së për kryetar të Istogut, Agron Avdijaj, pas përmbylljes së aktiviteteve të fushatës zgjedhore, ka mbledhur aktivistët të cilët i ka falënderuar dhe vlerësuar për punën dhe kontributin e dhënë në këtë fushatë zgjedhore.


Ky është adresimi i tij:

Lexo edhe

Video

error: