Autogol qesharak, Milani përmbys rezultatin ndaj Veronas-video

Autogol qesharak, Milani përmbys rezultatin ndaj Veronas-video

Milani e ka bërë një përmbysje spektakolare të rezultatit ndaj Hellas Veronas

Vendasit ishin duke avancuar me rezultat 2-0 pas 45 minutave të para, por “Rossonerët” e përbysën shumë shpejtë rezultatin në pjesën e dytë.


Fillimisht realizoi Giroud në minutën e 59’, pastaj Kessie nga penalltia në të 76-tën dhe pastaj erdhi autogoli qesharak i Gunterit në minutën e 78’.

Lexo edhe

Video

error: