Autogol nga Meret, Reali në epërsi(VIDEO)

Autogol nga Meret, Reali në epërsi(VIDEO)

Është shënuar edhe goli i pestë në stadiumin “Diego Armando Maradona”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Napolit dhe Real Madridit.

Reali ka arritur të kalojë në epërsi prej 3:2 në ndeshjen ndaj Napolit, përmes autogolit të Alex Meret, raporton KosovaPress.

Pas një goditje të fuqishme të Fede Valverdes, topi i kthehet portierit të Napolit, ku më pas Meret shënon autogol në minutën e 78’.


Autogolin e Meret e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: “🚨GOAL | Napoli 2-3 Real Madrid | Valverde Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/eKcIydyNVh” / X (twitter.com)

Lexo edhe

Video