Autogol në derbin Arsenal-Tottenham

Autogol në derbin Arsenal-Tottenham

Ka ndryshuar rezultati në derbin londinez ndërmjet Arsenalit dhe Tottenhami.

Janë “Topçinjt” ata që kanë kaluar në epërsi në minutën e 26’ të ndeshjes dhe autogolin e Romeros, përcjellë KosovaPress.


Kjo sfidë është e vlefshme për xhiron e gjashtë të kampionatit anglez 2023/24.

Lexo edhe

Video