Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Vuçiqi, hebrenjtë dhe shqiptarët

Vuçiqi në Washington shpik tema e ide që janë joshëse për veshin e atyre që i dëgjojnë, sidomos për hebrenjtë,…

Albin Kurtit i kanë ngelë vetëm dy rrugë

Ai pa përfunduar dita e sotme, duhet ta heqë taksën 100%, pa kurrfarë kushti, dhe javën e ardhshme të merr…

Kosovës do t’i njihet vetëm e drejta për të marrë frymë!!!

Në vend se të gjenin autorët e rinegocimit të statuti të Kosovës, pazargjinjë mediatik e politik të Prishtinës duan ta…
Postimet e vjetra
error: