Aurela pozon në të brendshme, Vildania e quan “nënë e nxehtë”

Aurela pozon në të brendshme, Vildania e quan “nënë e nxehtë”

Modelja e njohur ka pozuar në të brendshme, duke treguar barkun e saj të sheshtë pas lindjes së djalit.

Aurela Hoxha më herët publikoi foto me fëmijën e saj të parë të lindur, duke konfirmuar kështu lajmin se është bërë nënë.


Ndonëse fotot janë bërë paksa në distancë dhe në mbrëmje, nuk duket ndonjë transformim i madh në fizikun e saj.

Kjo ka zgjuar kërshërinë e komentuesve, ku modelja tjetër e njohur shqiptare Vildane Zeneli e ka quajtur Aurelën si “një nënë e nxehtë”.

Lexo edhe

Video