Atmosferë brilante nga “Intelektualët” në stadiumin “Fadil Vokrri”

Atmosferë brilante nga “Intelektualët” në stadiumin “Fadil Vokrri”

Tifozët gjilanas po tregojnë përkrahje maksimale për nën-kampionin e Superligës së Kosovës.

Po zhvillohet minuta e 10’ në ndeshjen mes Dritës dhe Feyenoordit, ku ende nuk ka ndryshim rezultati në “Fadil Vokrri”, përcjell KosovaPress.


Pavarësisht rezultatit, tifozët e skuadrës së Dritës “Intelektualët” po tregojnë përkrahje maksimale për ekipin e tyre, duke kënduar dhe brohoritur për ta.

Lexo edhe

Video

error: