Asllani tregon se çfarë po ndodh me situatën e tij te Interi

Përballjet me Izraelin dhe Islandën do të jenë dy sfidat e radhës për Kombëtaren e Shqipërisë në kuadër të Ligës së Kombeve që do të zhvillohen më 24 dhe 27 shtator. Në prag të këtyre dy sfidave, para mediave ka folur mesfushori Kristjan Asllani i cili tha se ata janë përgatitur mirë për ballafaqimin me … Continue reading Asllani tregon se çfarë po ndodh me situatën e tij te Interi