Asensio shtang Handanovicin me këtë supergol-video

Asensio shtang Handanovicin me këtë supergol-video

Real Madridi tashmë duket se e ka hipotekuar fitoren ndaj Interi në “Santiago Bernabeu”.


Kjo pasi tashmë skuadra e Carlo Ancelotti e ka shënuar edhe golin e dytë dhe ishte një supergol i realizuar nga Marco Asensio në minutën e 79’ të ndeshjes.

Lexo edhe

Video