Pjesa e dytë, nis 45 minutëshi i shpresës për Shqipërinë
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Shqipëria është duke pësuar disfatë nga Spanjë me rezultat 1-0 pas pjesës së parë me golin e Ferran Torres, dhe një humbje do të thoshte përfundim i aventurës së kuqezinjëve në Euro 2024.

Tashmë ka nisur pjesa e dytë, atu ku duhet dhënë gjithçka për ta përmbysur rezultatin dhe për ta kërkuar kualifikimin ne fazën e eliminimit direkt të Kampionatit Evropian të futbollit, raporton KosovaPress.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024