Spanja kalon në epërsi ndaj Shqipërisë
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Ka ndryshuar shumë shpejtë rezultati në ndeshjen ndërmjet Shqipërisë dhe Spanjës në Duseldorf.

Janë spanjollët ata që kanë kaluar në epërsi 1-0 në minutën e 13’ dhe realizues ishte Ferran Torres.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024