Ofertë super HOT, vetëm me FIBULA!
Marketing
Lexohet për: 1 min.
4 javë më parë
Linku u kopjua

Tur dhe Plazh në Cote d'Azur,
- 6 Ditë 649 euro, nisja më 1 Gusht.

Vizitohen: Marsejë, Casis, Ciotat, Toulon, Hyeres, Saint Tropez, Frejus, Cannes, Anitbes, Nisë, Monte Carlo.
Plazh në Rivierën Franceze

Fluturimi: Tiranë - Nisë - Tiranë.
Akomodimi në hotel për 5 netë.
Transferi dhe Shëtitjet me Autobus.
Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.
Vendet jane te limituara!

SIGURI DHE KUALITET 100%
Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

Ju mirëpresim në zyret tona në:
038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall
045 87 55 55, Pejë
045 37 35 55, Prizren
045 37 36 66, Gjakovë

#yourTRAVELexpert
#FIBULA #Udhëtim #paviza

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024