Vera Magjike në Halkidiki me Adria Tours
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Sani Beach Resort - top destinacioni luksoz për një pushim të paharrueshëm në Greqi!

Ju mirëpresim në zyret tona: + 383 49 888 647 | Rr. Garibaldi, Prishtinë + 383 44 888 577 | Rr. Robert Doll, Pejton, Prishtinë + 383 43 888 351 | Rr. Dardania, Fushë Kosovë #adriatours #halkidiki #greece #summer #travelwithAdria

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024