Udhëtoni në Antalya, Fibula Travel sjell ofertë speciale për Bajram
Marketing
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Ofertë super speciale për Bajram. Antalya.
Vetëm me FIBULAAA!
Në çmim përfshihet:
Hoteli,
Fluturimi direkt për Antalya,
Transferi: Aeroport - Hotel - Aeroport,
Asistencë e stafit FIBULA -24/7, gjatë gjithë kohës,
Taksat e aeroportit,
Kënaqësia,
Garanci.

Zgjedhe ofertën tuaj, dhe kënaquni
SIGURI DHE KUALITET 100%
Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyrat tona në:
038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall
045 87 55 55, Pejë
045 37 35 55, Prizren
045 37 36 66, Gjakovë
#yourTRAVELexpert

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024