Action night me filmin Bad Boys Ride or Die, në Cineplexx
Marketing
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Njëri nga filmat e shumëpritur të kësaj vere, Bad Boys: Ride or Die arrin në Cineplexx më 6 Qershor! Këtë verë, 'Bad Boys' më të preferuar në botë janë rikthyer si dyshja ikonë e aksionit dhe komedisë brilante, por këtë herë me një kthesë të befasishme: më të mirët e Miamit tani janë në arrati.

Këtë të enjte më 6 Qershor jeni të gjithë të ftuar në eventin #actionnight - "Bad Boys: ride or die", në kinemanë tonë Cineplexx duke filluar nga ora 19:30, ku do të ketë aktivitete si:

-Pije falas nga @BAVARIAKOSOVA
-Beerpong,

Gjithashtu do të ketë shumë shpërblime si:

3x- Vouchers në vlerë 50€- @PleinSportKosova
20x- Hyrje falas - Four Points by Sheraton Prishtina City
3x- Abonime vjetore në vlerë 280€ nga @Energym
5x prerje nga Art n'flok
2x- Pastrim profesional të dhëmbëve + fluorizim i dhëmbëve nga Poliklinika Shoshi & Optika Ylli

Biletat janë në shitje

Biletat mund ti blini përmes:
Aplikacionit CineplexxKs
Fizikisht në kinema ose
Përmes Web-it!!!  

Ju pret një natë e paharruar, mos mungoni!

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024