Udhëto në Pragë me top oferta vetëm me Fibula
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Super TOP Ofertë vetëm me Fibula.

-Udhëtim në Pragë,
- 4 Ditë €399, Nisja më 16 Qershor.
Vizitohen: Pragë, Karlovy Vary dhe Kutna Hora.
Fjetje: 3 net në Pragë.
Mëngjeset në Hotele.
Fluturimi Direkt Tiranë - Pragë - Tiranë.
Transferi dhe Shëtitjet me Autobus.
Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Vendet janë të limituara!

SIGURI DHE KUALITET 100%
Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

Ju mirëpresim në zyrat tona në:
038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall
045 87 55 55, Pejë
045 37 35 55, Prizren
045 37 36 66, Gjakovë
#yourTRAVELexpert
#FIBULA #Udhëtim #paviza

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024