Javën e ardhshme risi në “Fadil Vokrri”
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 javë më parë
Linku u kopjua

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Agim Ademi përmes një postimi në “Instagram” ka përditësuar sa i përket punimeve në stadiumin e kryeqytetit “Fadil Vokrri”.

Ademi tha se punimet në “Fadil Vokrri” po kryhen në punë rekorde, ndërsa edhe zbuloi risinë e javës së ardhshme që e pret këtë stadium, raporton KosovaPress.

“Punimet në fushën e stadiumit ‘Fadil Vokrri’ po kryhen në kohë rekorde. Javën tjetër bëhet vendosja e barit hibrid”, shkroi Ademi.

Më poshtë mund t’i gjeni fotot se si po shkojnë punimet në “Fadil Vokrri”.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024