Ambasada amerikane uron kadetët kosovarë që diplomuan në akademinë ushtarake të SHBA-së
Lajme
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Ambasada amerikane në Kosovë i ka uruar kadetët kosovarë, Vesa dhe Andrin, që diplomuan në akademinë amerikane.

“Urime të gjithë të diplomuarve të klasës 2024, dhe një urim i veçantë për Vesën dhe Andrinin, Kadetët kosovarë që diplomuan në akademinë prestigjioze ushtarake amerikane! Presim me padurim kontributet tuaja të çmuara dhe ndërsa ndani njohuritë dhe përvojat tuaja me kolegët tuaj në Forcën e Sigurisë së Kosovës”, thuhet në postimin e ambasadës.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024