Munishi “drekon shijshëm” me Arbër Hoxhën para Evropianit Euro 2024
Sport
Lexohet për: 1 min.
4 javë më parë
Linku u kopjua

Trajneri i njohur kosovar, Ismet Munishi ka shpërndarë një foto në profilin e tij zyrtar në “Facebook” së bashku me yllin e Dinamo Zagrebit, Arbër Hoxha.

Munishi shihet në foto së bashku me yllin e Shqipërisë, Hoxhën dhe agjentin e tij Besart Elshani, raporton KosovaPress.

Ndërkaq, si përshkrim të fotos Munishi tha: “Me Arbër Hoxhën, loqkamanin dhe menaxherin e tij e mikun tim, Besart Elshani, kënaqësi e veçantë. Drekë e shijshme para Evropianit”.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024