Presidenti i Çekisë ka mbetur i lënduar teksa lëvizte me motoçikletë
Bota
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Presidenti i Republikës Çeke, Petr Pavel, ka mbetur i lënduar teksa udhëtonte me motoçikletë, njoftoi zyra e tij në platformën X.

Siç kanë thënë në njoftim, lëndimet nuk janë të rënda, por kërkojnë ekzaminime.

Ata gjithashtu deklaruan se do të publikojnë më shumë informacione kur të jenë të disponueshme.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024