Birra jonë, loja jonë! EURO2024!
Marketing
Lexohet për: 2 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

O sa mirë me qenë shqiptar O HEJ!

"Birra Jonë, Loja Jonë" është slogani i lojës shpërblyese nga Birra Peja, për të cilën do të ketë dizajn të ri të kanaçeve dhe shisheve me flamuj të 7 shteteve pjesëmarrëse në Euro 2024.

Për të gjithë birraklitë dhe adhuruesit e futbollit në Kosovë dhe Shqipëri, Birra Peja vjen me lojën shpërblyese për të fituar bileta me akomodim dhe transport për të parë ndeshjet e futbollit në Euro 2024.  E gjitha që duhet të bëni është të gjeni kodin nën kapak të birrës Peja dhe ta regjistroni atë bashkë me të dhënat tuaja në birrapeja.com.

Fitimi i këtij çmimi ju ofron gjithashtu mundësinë për t’u lidhur me tifozët e tjerë të futbollit dhe entuziastët e sportit nga e gjithë bota. Shikimi i një ndeshjeje live ofron një përvojë të përbashkët që kapërcen barrierat kulturore dhe gjuhësore, duke ju lejuar të lidheni me të tjerët mbi dashurinë e ndërsjellë për lojën e bukur dhe shoqërinë që vjen me të qenit pjesë e një ngjarjeje sportive live.

Për më tepër, dizajnet e reja të Birra Peja përfshijnë shtetet si: Shqipëria, Gjermania, Anglia, Italia, Franca, Zvicra dhe Spanja, të cilat tani mund t'i gjeni nëpër të gjitha marketet në treg dhe HoReCa.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024