Këtu mund ta ndiqni LIVE meçin e shekullit mes Furyt dhe Usyk
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Meçi i shumëpritur mes dy boksierëve të peshave të rënda Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk po fillon.

Të dy boksierët pritet të ngjiten në ring nga momenti në moment. Fury dhe Usyk do të përballen për titullin e kampionit të botës të peshave të rëndë, raporton KosovaPress.

Linkun për ta shikuar meçin LIVE mund ta gjeni më poshtë.

Fury insists his match-up with Oleksandr Usyk in Riyadh is all about the money (rda-travel.co.uk)  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024