​Ja kur pritet të fillojë meçi mes Furyt dhe Usyk
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Sonte do të zhvillohet meçi i shumëpritur mes dy boksierëve të peshave të rënda, Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk.

Fury dhe Usyk do të përballen sonte në një ndeshje që pritet të zgjasë plot 12 raunde, raporton KosovaPress.

“Bishat” e peshave të rënda pritet të ngjiten në ring me fillim nga ora 24:00.

Si e vlerësoni punën e Arbërie Nagavci në krye të Ministrisë së Arsimit?
Shumë të mirë
Mirë
Dobët
Shumë të dobët
Voto
10
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024