Edhe një shqiptar nga Maqedonia e Veriut në finale të turneut "Lah Nimanit"
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar edhe meçi i parafundit, respektivisht i 11-ti i turneut të boksit "Lah Nimani".

Në kategorinë deri në 86 kilogramë, boksieri shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Lisi Koxhaxhiku e ka siguruar finalen e këtij turneu, raporton KosovaPress.

Lisi e mposhti në gjysmëfinale bullgarin Petrov Stojyan.

Si e vlerësoni punën e Arbërie Nagavci në krye të Ministrisë së Arsimit?
Shumë të mirë
Mirë
Dobët
Shumë të dobët
Voto
10
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024