Sigurimet përmes bankës, SIGAL UNIQA Group dhe TEB arrijnë marrëveshje bashkëpunimi
Marketing
Lexohet për: 1 min.
4 javë më parë
Linku u kopjua

SIGAL UNIQA Group AUSTRIA - Kosovë dhe Banka TEB Sh.A. kanë nënshkruar një marrëveshje të re bashkëpunimi për ofrimin e shërbimeve gjithëpërfshirëse të produkteve të sigurimeve përmes bankës.

Tani e tutje, Banka TEB do të veprojë si ndërmjetësues në shitjen e produkteve të sigurimeve “Jetë” dhe “Jo-Jetë" për SIGAL UNIQA, me qëllim të lehtësimit dhe thjeshtimit të blerjes së sigurimeve.

"jetojmë më mirë së bashku".

#sigaluniqa #sigal #uniqa #BankaTEB #sigurime #sigurimejete #sigurimejojete #kosove

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024