Kompleksi "AMINA" - Mitrovicë
Marketing
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Një projekt i tillë si kompleksi "AMINA" në Mitrovicë ka një rëndësi të veçantë.

Me cilësi dhe arkitekturë moderne dhe me pamje të mrekullueshme nga malet e Shalës, duke u shndërruar nga ëndrra në realitet, kompleksi "AMINA" po vazhdon me punimet e fundit të saj.

Qetësia, rehatia, siguria, hapësira gjelbëruese, kënde lojërash për fëmijët dhe një çerdhe janë vetëm disa nga avantazhet e këtij kompleksi.

Kompleksi "AMINA" sinonim i rehatisë dhe sigurisë.

? 044 900 800
www.arianicompany.com

#ndërtim #kompleksi #rehati #siguri #banesa #luksoze #gjelbërim #ndërmarrjendërtimore #Mitrovicë #Vushtrri #Prishtinë

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024