Cineplexx në Prizren vjen me ofertë të veçantë
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 2 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

MAJI MAGJIK NË CINEPLEXX PRIZREN
02.05.2024 — 31.05.2024
MAJI MAGJIK vetëm në Cineplexx Prizren!
Duke filluar nga sot e gjatë gjithë muajit MAJ të gjitha biletat vetëm 2.50€.
2D apo 3D vetëm 2.50€.
Për fëmijë apo për të rritur vetëm 2.50€.
Ulët VIP vetëm 2.50€.
Filmat mbi 120 minuta, 140 apo 180 të gjitha me vetëm 2.50€.

Filmat që janë duke u shfaqur
Filmat që mund ti shikoni në Cineplexx Prizren me ofertën e muajit MAJ për vetëm 2.50€ janë:

ABIGAIL
Pasi një grup kriminelësh të mundshëm rrëmbejnë vajzën balerinë 12-vjeçare të një figure të fuqishme të botës së krimit, gjithçka që duhet të bëjnë për të mbledhur një shpërblim prej 50 milionë dollarësh është ta shikojnë vajzën brenda natës. Në një rezidencë të izoluar, rrëmbyesit fillojnë të pakësohen, një nga një, dhe ata zbulojnë, për tmerrin e tyre në rritje, se janë mbyllur brenda pa asnjë vajzë të vogël normale.

Challengers
Luan Zendaya në rolin e Tashi Duncan, një ish-mjeshtërore e tenisit e kthyer në trajner dhe një forcë e natyrës që nuk kërkon falje për lojën e saj brenda dhe jashtë fushës...

Dy gisht mjaltë
Jeta pas martese...

Godzilla x Kong: The New Empire
Godzilla kundër Kongut me një aventurë kinematografike krejtësisht të re, duke vënë Kongun e plotfuqishëm dhe Godzilla të frikshme kundër një kërcënimi...

GUXIM
Aksioni në filmin "GUXIM" ndodh për dashurinë!

Spy x Family Code: White
Pasi merr një urdhër për t'u zëvendësuar në Operacionin Strix, Loid vendos të ndihmojë Anën të fitojë një konkurs gatimi në Eden Academy, duke bërë vaktin e preferuar të drejtorit për të parandaluar zëvendësimin e tij...

The Fall Guy
Pasi u largua nga biznesi një vit më parë, marifeti i plagosur nga beteja Colt Seavers kthehet në veprim kur ylli i një filmi të madh në studio zhduket papritur...

Vijnë së shpejti
Së shpejti në Cineplexx Prizren...

Back To Black
KINGDOM OF THE PLANET OF THE APES
Furiosa: A Mad Max Saga

BLEJ BILETAT

Bleni biletat online duke shkarkuar aplikacionin      
Biletat mund t’i blini edhe përmes Web-it!
Shkarko në iOS
Shkarko në Android             
Cineplexx. Bota jonë e kinemasë!

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024