Përfundon pjesa e parë mes Juventusit dhe Milanit
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin italian mes Juventusit dhe Milanit, ku asnjëra nga skuadrat ende nuk ka arritur ta gjejë golin.

Pas më shumë se 45 minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Allianz”, Juventusi po barazon pa gola 0:0 me Milanin, raporton KosovaPress.

“Zonja e Vjetër” arriti ta regjistrojë vetëm një goditje në portë gjatë kësaj pjese të para, në krahasim me Milanin që nuk e kishte asnjë.

Pjesa e parë përfundon me rezultat të barabartë 0:0.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024