Drita-Prishtina, formacionet zyrtare
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Sot me fillim nga ora 15:00 stadiumi ndihmës te rrethi në Gjilan do të jetë nikoqir i ndeshjes mes Dritës dhe Prishtinës, e vlefshme kjo për gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës.

Në ndeshjen e parë të gjysmëfinales, Prishtina barazoi pa gola, 0:0 si vendase me Dritën, raporton KosovaPress.

Prishtina e Drita do të përballen sot për një vend në finale të kësaj gare, andaj pritet ndeshje e zjarrtë në Gjilan.

Sa i përket ndeshjes së sotme, formacionet zyrtare janë publikuar dhe ato i gjeni më poshtë.

Drita

Prishtina

A duhet të ketë zgjedhje të parakohshme?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
677
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024