Fibula travel me super ofertë për Amsterdam
Marketing
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Ofertë, ku tjetër përveçse në Amsterdam.
- 4 Ditë 499 euro, Nisja më 2 Maj.
Vizitohen: Amsterdam, Utrecht, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë.
Fjetje: 3 net në Amsterdam. Mëngjeset në Hotel.
Fluturimi Tiranë - Eindhoven.
Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus,
Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
SIGURI DHE KUALITET 100%
Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!
www.fibula-ks.com
Ju mirëpresim në zyret tona në:
038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall
045 87 55 55, Pejë
045 37 35 55, Prizren
045 37 36 66, Gjakovë
#yourtravelexpert

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,242
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024