Ylli i Liverpoolit lëndohet sërish
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Sapo u rikthye nga lëndimi dhe tani Diogo Jota do t’i mungojë sërish Liverpoolit për shkak të një lëndimi.

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka konfirmuar se sulmuesi i Diogo Jota ka pësuar një lëndim gjatë ndeshjes së kaluar kundër Fulhamit, raporton KosovaPress.

Lëndimi i ri do ta mbajë Jotan jashtë fushave për të paktën dy javët e ardhshme.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024