Kjo është pasuria e Haradinajt
Lajme
Lexohet për: 1 min.
4 javë më parë
Linku u kopjua

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar pasurinë e tij në Agjencinë për Parandalimin e Korrupsionit. Ai ka deklaruar se posedon katër shtëpi, vilë, truall, tokë dhe se njërën prej shtëpive e ka në Golem, të cilën e ka blerë para dy vitesh, vlera e të cilës është 340 mijë euro. Ai ka deklaruar edhe një veturë 19 mijë euro, ndërsa bashkëshortja e tij ka veturën e tij në vlerë 8 mijë euro. Haradinaj ka deklaruar se ka mbi 16 mijë euro në një bankë, ndërsa bashkëshortja e tij mbi 58 mijë euro.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
787
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024