Kryhen me sukses egzaminimet e para të PET-CT në QMN pranë Spitalit Amerikan 2 në Prishtinë
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Kryhen me sukses egzaminimet e para të PET-CT në Qëndrën e Mjekësisë Nukleare pranë Spitalit Amerikan 2 në Prishtinë. Me kënaqësi njoftojmë hapjen e Mjekësisë Nukleare pranë Spitalit Amerikan 2 në Prishtinë si dhe janë kryer me sukses ekzaminimet e para PET-CT. Kjo është një dëshmi e përpjekjeve tona për të sjellë teknologjinë më të përparuar dhe në shërbim të pacientëve tanë. Egzaminimet e ardhshme do të zhvillohen në ditën e enjte, më datën 25 Prill.Për të caktuar terminin tuaj për PET/CT kontaktoni në numrat e mëposhtëm:

?046 60 50 70

?038 60 50 70

?048 60 50 69

Adresa: Mjekësia Nukleare Magjistralja Prishtine-Shkup, Km i 7-te, Preoc, Graçanicë pranë Spitalit Amerikan 2 Spitali Amerikan! Përqafoje Jetën!

#spitaliamerikan #spitaliamerikan #mjekësianukleare #petscan

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,262
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024