Eksploro Magjinë e Barcelonës me një super ofertë me një super FIBULA!
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Eksploro Magjinë e Barcelonës me një super ofertë me një super FIBULA! Data dhe Çmimi:4 Ditë çmimi ishte €399, bëhet €369, Nisja më 20 Prill. Vizitohet: Barcelonë. Fjetje: 3 net në Barcelonë, Mëngjeset në Hotel. Fluturimi Tiranë - Barcelonë - Tiranë. Transferi dhe Shëtitjet me Autobus.Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. Rezervoni tani dhe bëhuni pjesë e një aventurë që nuk harrohet kurrë!

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!Ju mirëpresim në zyret tona në:038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall 045 87 55 55, Pejë 045 37 35 55, Prizren 045 37 36 66, Gjakovë#yourTRAVELexpert#FIBULA #Udhëtim #PaViza#EksploroBarcelonën #UdhëtimNëMagjinë #FibulaTravel

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,265
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024